Porozmawiajmy otwarcie

Już dziś możemy zmniejszyć Twoje składki PFRON o połowę! Współpracujemy z wieloma firmami w celu pełnego wykorzystania odpisów PFRON. Sprawdź co możemy zrobić dla Ciebie!

Umów spotkanie ze specjalistą!

Odpis PFRON w wysokości do 100% kosztu zakupionych Usług

Tak, to możliwe! Zamiast opłacać pełną składkę PFRON, przeznacz jej połowę na zakup usług od podmiotów uprawnionych do przyznawania odpisów*

*Podmiotem uprawnionym do przyznawania odpisów jest pracodawca zatrudniający co najmniej 25 pracowników w przeliczeniu na pełny wymiar czasu pracy i osiągającego wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych będących: osobami niepełnosprawnymi zaliczonymi do znacznego stopnia niepełnosprawności lub osobami niewidomymi, psychicznie chorymi lub upośledzonymi umysłowo lub osobami z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi lub epilepsją - zaliczonymi do umiarkowanego stopnia niepełnosprawności - w wysokości co najmniej 30%.

Co potrafimy refinansować?

Medycyna Pracy

A gdybyśmy sprawili, że Twoją Medycyna Pracy będzie zupełnie darmowa?

Pakiety Medyczne dla pracowników

Niezwykle pożądany benefit pracowniczy. Uwierzysz, gdy powiem Ci że niektórzy przedsiębiorcy posiadają już pełnowartościowe pakiety medyczne za 60 groszy miesięcznie?

Usługi IT

Kompleksowa realizacja rozbudowanych i nowoczesnych stron WWW, e-sklepów lub aplikacji internetowych. Nasz zespół jest gotowy do pracy w różnych metodykach realizacji z wykorzystaniem szerokiej gamy technologii.

Adres

Kostrzyn nad Odrą,
Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Szczecin, Poznań, Wrocław, Warszawa
Centralna i Zachodnia Polska

Pomoc (24/7)

Telefon: (+48) 721 798 290

Godziny pracy

Od Pon do Sob 9-17
Niedziela 10-14